Flota naszych pojazdów

Dysponujemy nowoczesną oraz rozbudowaną flotą. To samochody wzorcowo utrzymane, w pełni sprawne technicznie, stwarzające odmienne warunki jeśli chodzi o transport. Są odpowiednio przystosowane, dlatego jesteśmy w stanie rzetelnie zabezpieczyć każdy powierzony nam ładunek, aby w czasie przejazdu nie uległ on przemieszczeniu, gdyż to mogłoby doprowadzić do jego uszkodzenia.
Samochody dostawcze

Ford Transit T350

Niezawodny, stosunkowo niedrogi w eksploatacji samochód, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom konkurencyjne ceny. Jak na pojazd o tak dużej masie jest wyjątkowo zwrotny, doskonale sprawuje się również w sytuacji, gdy na trasie panuje duży ruch. Możemy bardzo sprawnie zrealizować każdy transport, ponieważ to auto nawet z dużym obciążeniem znakomicie radzi sobie na drodze.

Dane techniczne
Pojemność skokowa 2 400 cm3
Moc 140 KM
Skrzynia biegów Manualna
Rok produkcji 2011
Przebieg 93 000 km

Mercedes Sprinter 313cdiM

Pojazd cechujący się wyjątkową elastycznością, dzięki której może być wykorzystywany do przewożenia różnego rodzaju towarów. Zapewnia dużą przestrzeń ładunkową, a przy tym jest wyposażony w system bardzo praktycznych mocowań, za pomocą których można ustabilizować wszystkie przewożone przedmioty, aby nie uległy przemieszczeniu. Istnieje możliwość umocowania ich zarówno do podłogi, jak i sufitu.

Dane techniczne
Pojemność skokowa 2 200 cm3
Moc 129 KM
Skrzynia biegów Manualna
Rok produkcji 2009
Przebieg 193 000 km