O nas

Nasza firma pod nazwą  „Taxi Bagażówka” z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6 to połączenie wielu najważniejszych cech i możliwości, które jako całość dają Państwu partnera, w pełni dyspozycyjnego i oferującego najwyższej jakości usługi. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie renomy marki, którą skrzętnie budowaliśmy od 2008 roku, ale także dalszy rozwój tak, by w przeciągu najbliższych lat doskonale spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To dzięki wytyczeniu sobie jasnego celu, jakim jest pomoc podczas stresującego okresu przeprowadzki, świadczymy godne polecenia usługi, od samego początku do końca.

Samochody dostawcze

To od Państwa zadowolenia zależy to, czy firma jest jedną z czołowych marek w branży, a my do tej pory możemy pochwalić się wykonaniem ponad 10000 zleceń, podczas których wykazaliśmy się zarówno profesjonalizmem, jak i elastycznością w dopasowaniu do potrzeb indywidualnego klienta. To właśnie idea dbania o klienta na pierwszym miejscu sprawia, że jesteśmy coraz chętniej wybieraną firmą przeprowadzkową.

Nasza załoga to sztab przeszkolonych, a przede wszystkim doświadczonych pracowników, którzy kochają swoją pracę, tym samym dając z siebie wszystko, podczas wykonywania powierzonych im zadań. Dla nich nie ma sytuacji bez wyjścia, problemów bez inteligentnych rozwiązań albo zleceń niemożliwych do wykonania. Także flota samochodowa, którą dysponujemy, to innowacyjne rozwiązania i technologie wprowadzone po to, by łatwo, szybko i oczywiście w pełni bezpiecznie przetransportować powierzone nam mienie.

Taxi Bagażówka to także szereg udogodnień i opcji dających poczucie bezpieczeństwa, poprzez wysokiej klasy ubezpieczenie przewożonych przedmiotów.

Świadczymy usługi przeprowadzkowe na terenie Warszawy, jak i te o znacznie większym zasięgu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dotyczącą przeprowadzek i transportu mienia, a w razie pytań jesteśmy dla Państwa dostępni 24h pod numerem +48 783 737 317 lub e-mail: warszawa@taxibagazowka.com.