Przeprowadzki

Zmiana miejsca zamieszkania, domu lub biura na nowe, wiążą się często z wieloma kwestiami organizacyjnymi, którym trudno jest podołać samodzielnie. Sam transport sprzętu, mebli, wyposażenia i wszystkich artykułów domowych z puntu A do punktu B stanowi często nie lada wyzwanie. Jednak w takich sytuacjach z pomocą przychodzi profesjonalna firma przeprowadzkowa, mająca w swojej ofercie zarówno przeprowadzki prywatne (domów, mieszkań), jak i przeprowadzki biur i firm. Terenem naszych działań jest cała Warszawa – w stolicy nasze usługi wykonujemy we wszystkich dzielnicach, od Ursynowa po Pragę, od Woli po Bemowo. Działamy również na terenie Białołęki, Bielan, Mokotowa, Ochoty, Rembertowa, Śródmieścia, Targówka, Ursusa, Wawra, Wilanowa, Wesołej, Włoch, Żoliborza. Taxi Bagażówka zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę, gwarantując jednocześnie najtańsze ceny w Warszawie. Cennik ustalamy indywidualnie, wyceniając każdą usługę. Szeroki zakres naszych usług oraz doskonale wyposażona flota samochodowa pozwalają nam świadczyć profesjonalne usługi przeprowadzkowe na najwyższym poziomie.
Załadunek przedmiotów

Najtańsze przeprowadzki – nasza oferta

Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, aby uwzględnić w niej wszystkie niezbędne usługi przeprowadzkowe i transportowe. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy zróżnicowany zakres usług. Jedyne, co nie zmienia się w każdym przypadku, to cena – zawsze jest ona konkurencyjna w stosunku do innych firm w Warszawie. Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, której terenem działania jest Warszawa, zadzwoń do nas – obiecujemy, że wykonamy zlecenie najtaniej w mieście. Oferujemy naszym klientom m.in.:

 • tanie przeprowadzki prywatne (domy i mieszkania),
 • profesjonalne przeprowadzki firmowe (firm, biur, magazynów),
 • kompleksowe usługi transportowe (przewóz mebli, sprzętu AGD/RTV, materiałów budowlanych itp.),
 • przeprowadzki międzynarodowe.

Usługi transportowe i przeprowadzkowe

Oferujemy naszym klientom nie tylko usługi przeprowadzkowe. Oprócz nich świadczymy również transport ładunków na terenie Warszawy. Zapewniamy nowoczesne, wysokiej klasy samochody dostawcze w optymalny sposób przygotowane do transportu mebli, instrumentów muzycznych, sprzętu elektronicznego, narzędzi, materiałów budowlanych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, jednym słowem – wszystkiego, co nasi klienci życzą sobie przewieźć z punktu A do punktu B. Oferujemy konkurencyjne ceny i tanie usługi transportowe, które charakteryzuje szybkość i troska o bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Nasze doświadczenie sprawia, że bez obaw możesz powierzyć nam nawet bagaż o dużej wartości – zapewniamy, że dotrze on w miejsce przeznaczenia szybko, sprawnie i w nienaruszonym stanie.

Wszystkie nasze usługi, począwszy od przeprowadzek poprzez taxi bagażowe i przewóz wyposażenia, wykonujemy z użyciem specjalistycznych opakowań, ułatwiających przewóz i zapewniających bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Posiadamy własny, opracowany z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych szczegółów system, który pozwala na bezpieczne transportowanie najbardziej delikatnych materiałów, takich jak szkło czy porcelana. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku przeprowadzek i usług transportowych pozwala nam osiągać przewagę nad konkurencją w takich kwestiach jak: załadunek i rozładunek, zabezpieczenie przedmiotów czy sprawne pokonywanie trasy. W zależności od wielkości mieszkania, domu lub biura, ilości elementów do przewiezienia oraz ich gabarytów, dobierzemy właściwy samochód, dbając o to, by nasi klienci nie przepłacali za większe auta, kiedy nie ma takiej potrzeby. Stawiamy na maksymalne dopasowanie do potrzeb klienta, dlatego nasza firma oferuje konkurencyjne, tanie ceny swoich usług. Mimo, że obszarem naszego działania jest Warszawa, wykonujemy również przeprowadzki międzynarodowe. Posiadamy doskonale wyposażone samochody i kierowców, z wieloletnim doświadczeniem na europejskich drogach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom naszych usług.

Oblicz cenę zleceniaŁadunki i usługi ponadnormatywne są wyceniane indywidualnie.
Kursy po godz.21, w niedziele i święta +30%.
Przyjmowanie zleceń 7/24h również w niedziele i święta.

Obszar działania

W Warszawie nasze usługi realizujemy we wszystkich dzielnicach. Bez względu na to, czy interesuje cię przeprowadzka biura z Mokotowa na Ursynów, czy zmieniasz mieszkanie na Woli na apartament na Śródmieściu, zadbamy o to, by zmiana miejsca zamieszkania odbyła się szybko i sprawnie. Działamy na terenie następujących dzielnic:

 • Bemowo,
 • Białołęka,
 • Bielany,
 • Mokotów,
 • Ochota,
 • Praga Północ,
 • Praga Południe,
 • Rembertów,
 • Śródmieście,
 • Targówek,
 • Ursus,
 • Ursynów,
 • Wawer,
 • Wilanów,
 • Wesoła,
 • Wola,
 • Włochy,
 • Żoliborz.

Przeprowadzki biur i firm

Przenosiny biur i firm to proces skomplikowany, wymagający wiedzy oraz doświadczenia. Oferujemy profesjonalne, sprawne i bezpieczne przeprowadzki oraz transport sprzętu biurowego, mebli, dokumentów, serwerów oraz urządzeń biurowych na terenie całej Warszawy. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Przeprowadzki międzynarodowe

Oferujemy naszym klientom profesjonalne i sprawne usługi międzynarodowe. Zapewniamy bezpieczny i sprawny transport do dowolnego kraju Unii Europejskiej, obsługując zarówno przeprowadzki prywatne domów i mieszkań, jak i firmowe – biur oraz pomieszczeń komercyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Przeprowadzka kompleksowa

Dla każdego, kto poszukuje profesjonalnej firmy która przewiezie wszystkie Twoje artykuły, kierujemy atrakcyjną ofertę, odejmującą zarówno kompleksowe przeprowadzki, jak i profesjonalny transport mebli, sprzętu elektronicznego czy artykułów gospodarstwa domowego. Naszą firmę charakteryzują konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

Przeprowadzki prywatne domów i mieszkań

Zapewniamy szybkie i sprawne, w pełni profesjonalne oraz całkowicie bezpieczne usługi na terenie całej Warszawy. Obsługujemy przenosiny domów i mieszkań, oferujemy konkurencyjne ceny naszych usług oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty przeprowadzek prywatnych.