Przeprowadzki biur i firm

Dla każdej firmy zmiana siedziby stanowi prawdziwe wyzwanie. Oprócz zmian adresowych, dotyczących relacji z kontrahentami czy klientami, dla których nowa lokalizacja może być zaskoczeniem, równie istotne są zmiany organizacyjne i logistyczne związane z przeprowadzką firmy. Zdając sobie z tego sprawę, oferujemy naszym klientom biznesowym specjalną ofertę, obejmującą najtańsze przeprowadzki biur i firm na terenie całej Warszawy. Zapewniamy konkurencyjne ceny i w pełni profesjonalne usługi. Z nami nie musisz martwić się o przewóz mebli czy transport wartościowego sprzętu elektronicznego, niezbędnego do pracy w biurze. Zabezpieczymy go w odpowiedni sposób i szybko oraz sprawnie dostarczymy do wskazanej lokalizacji. Korzystając z oferty naszej firmy przeprowadzkowej, Twoje przedsiębiorstwo szybko i sprawnie rozpocznie funkcjonowanie pod nowym adresem.

W trakcie załadunku

Etapy przeprowadzki firmy

Przenosiny firm stanowią wielowymiarowy proces, podczas którego należy uwzględnić szereg czynników takich jak: specyfika firmy, rodzaj i wartość posiadanego mienia, zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz wiele innych cech, które mają decydujące znaczenie w powodzeniu całej operacji. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, bez względu na to, czy w grę wchodzi przeprowadzka małej, średniej czy dużej firmy. Posiadane przez nas zaplecze techniczne pozwala na kompleksowe zorganizowanie logistyki w jak najkrótszym czasie, dzięki czemu okres związany z przeprowadzką i urządzaniem nowej siedziby firmy trwać będzie znacznie krócej, co w mieście takim jak Warszawa nie jest łatwe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla przedsiębiorcy każda godzina przestoju oznacza straty finansowe, dlatego jesteśmy nastawieni na optymalizację naszych usług tak, by działanie firmy nie zostało zaburzone.

Usługi przeprowadzkowe rozpoczynamy od sporządzenia wstępnej wyceny oraz gruntownego planowania i określania wszystkich niezbędnych parametrów. Dzięki temu wiemy, jak dobrać odpowiednie opakowania, jaki samochód wybrać i jak długo trwać będzie cała logistyka.

Kolejnym etapem jest pakowanie wyposażenia. Firma może pozostawić tę czynność klientowi lub samodzielnie spakować przewożony sprzęt, korzystając z dostarczonych opakowań. Odpowiednio spakowane i zabezpieczone materiały transportujemy naszymi samochodami pod wskazany adres. Następnie odbywa się rozładunek. Na życzenie klienta zajmujemy się także rozpakowaniem ładunków.

Co oferujemy

Wśród wielu powodów, dla których warto wybrać właśnie usługi Taxi Bagażówka, należy wymienić te, które w największym stopniu decydują o sukcesie i zadowoleniu naszych klientów. Nasze atuty to:

  • wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach firmowych,
  • doskonale wyposażone samochody transportowe,
  • specjalny system opakowań i materiałów ochronnych,
  • kompleksowe ubezpieczenie przewożonych materiałów.

Dzięki wymienionym wyżej zaletom, możemy zapewnić konkurencyjne ceny przeprowadzek firm i biur na terenie całej Warszawy. Oferujemy tanie, profesjonalne i bezproblemowe przeprowadzki biura, firmy, fundacji, urzędów oraz instytucji publicznych w konkurencyjnych cenach, zgodnie z najwyższymi standardami, których sami od siebie wymagamy.

Oblicz cenę zleceniaŁadunki i usługi ponadnormatywne są wyceniane indywidualnie.
Kursy po godz.21, w niedziele i święta +30%.
Przyjmowanie zleceń 7/24h również w niedziele i święta.