Przeprowadzki Warszawa - Francja

Kraj ten położony jest w zachodniej części Europy. Stolicą Francji jest Paryż. Na lądzie państwo to graniczy z Hiszpanią, Belgią, Niemcami, Włochami, Luksemburgiem, Szwajcarią, a także Monako i Andorą. Natomiast pozostałe granice, to wody. W tym Zatoka La Manche z Morzem Północnym, Ocean Atlantycki z Zatoką Biskajską oraz Morze Śródziemne.

Najczęściej odwiedzanym miastem we Francji jest oczywiście Paryż, a także nadmorskie kurorty. Warto jednak wziąć pod uwagę, że Francja to również wiele obiektów sportowych, góry, a także małe miejscowości zachowane w wiejskim klimacie pośród przepięknych darów natury.

Wiele osób zaczyna zwiedzanie Paryża od wjazdu na Wieże Eiffla. Z tego miejsca rozpościera się przepiękny widok na całą stolicę. Następnie warto udać się klimatycznymi uliczkami Paryża do Katedry Notre-Dame, w której atrakcji nie brakuje. Chodzi przede wszystkim o atrakcje wizualne. Będąc w Paryżu, nie można nie zobaczyć Łuku Triumfalnego. Spacer po mieście można kontynuować nad Sekwaną. W dowolnym miejscu mamy możliwość wypicia pysznej kawy, którą podają w każdej maleńkiej restauracji i kawiarni. W takim miejscu można na chwilę się zatrzymać i poczuć klimat miasta, a także obserwować mieszkańców. Każdy słyszał o najsłynniejszym muzeum Francji, jakim jest Luwr. Zatem po krótkiej przerwie i odpoczynku warto się tam udać, by bezpośrednio obcować ze sztuką, nie tylko związaną z Paryżem. Tak naprawdę w Paryżu znajdziemy kilka budynków muzealnych, w których wystawy dotyczą różnych kierunków w sztuce. Dzięki temu dosłownie każdy będzie w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Warto w przewodnikach poszukać informacji na temat aktualnych wystaw.

Gospodarka tego państwa, jego różnorodność i wielokulturowość sprzyjają rozwojowi nowych dziedzin gospodarki, stąd przewóz rzeczy i transport towarów do Francji cały czas ma się świetnie a zapowiada jeszcze lepiej.

Osoby zainteresowane architekturą Francji mogą udać się pod Pałac Elizejski, który jest siedzibą prezydenta kraju. Budynek wykonany jest w stylu klasycystycznym. W tym samym stylu zachowany jest Kościół Saint-Sulpice. Kolejnym budynkiem wartym zwiedzenia jest ratusz znajdujący się w Paryżu. Ten budynek z kolei został wykonany w stylu neogotyckim.

Przykładowy cennik

 • Wynajęcie auta + kierowca pracujący 100zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 50zł.
 • Wynajęcie auta + 2 osoby noszące 120zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 60zł.
 • Wynajęcie auta + 3 osoby noszące 140zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 70zł.
 • Transport na terenie PL i UE
 • Transport poniżej 100 km ustalany indywidualnie.
 • Transport powyżej 100 km od 1.4zł/km
 • Na terenie Warszawy brak dodatkowych opłat typu ( podstawienie auta, kilometry, piętra, materiały zabezpieczające itp.)
 • Każde zlecenie objęte polisą PZU.
Czas realizacji zlecenia

Wszystko uzależnione jest od odległości jaką musi odbyć nasz kierowca oraz warunków na drodze. Przybliżony czas zlecenia to 2-3 dni.

Miasta, w których wykonujemy najwięcej zleceń:

 • Paryż
 • Marsylia
 • Lyon
 • Tuluza

Francja:

Powierzchnia 643 801 km²
Liczba ludności 66 318 000
Jednostka monetarna 1 euro
Kod telefoniczny +33

źródło:wikipedia.org