Przeprowadzki Warszawa - Hiszpania

Hiszpanię zalicza się do 3 co do wielkości Państwa, które znajduje się na Półwyspie Iberyjskim. W związku z tym na mapie należy poszukiwać tego kraju w południowej części Europy. Kraj ten otoczony jest przez następujące akweny: Morze Alborańskie, Morze Balerskie, a także zatokę Biskajską na Oceanie Atlantyckim. Poza tym kraj ten ma kilku lądowych sąsiadów. Do nich zalicza się Portugalia, Gibraltar (Należący do Wielkiej Brytanii), oraz Maroko. W północnej części znajdują się Pireneje, które są linią graniczną z Francją oraz Andorą. Nie mniej jednak Hiszpania to również wyspy, czyli Balery znajdujące się na Morzu Śródziemnym, a także Wyspy Kanaryjskiej na Oceanie Atlantyckim. Stolicą Hiszpanii jest miasto Madryt.

Ze względu na swoje położenie, a także liczne atrakcje pochodzenia naturalnego kraj ten oblegany jest przez turystów. Można zatem powiedzieć, że spora część gospodarki i zysków tego kraju opiera się właśnie nas szeroko rozumianych usługach związanych z turystyką. Hiszpania to przede wszystkim kilometry pięknych plaż, na których można się opalać, odpoczywać, a także spacerować. Dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, Hiszpania oferuje swoje góry, po których można się wspinać samodzielnie lub w czasie zorganizowanej wycieczki. Nie tylko stały ląd cieszy się takim zainteresowaniem. Dokładnie tak samo jest w przypadku wszystkich wysp należących do tego kraju. Tam rozkwita turystyka, która napędza gospodarkę. Duży rozwój kładzie się także na przewóz towarów do Hiszpanii, gdzie Polska z roku na rok bije rekordy.

Jak każdy kraj, tak i Hiszpania ma kilka naprawdę interesujących zabytków i miejsc, do których każdy powinien się udać. W przypadku Hiszpanii tymi miejscami mogą być, chociażby stadiony dwóch najpopularniejszych drużyn piłki nożnej. Zatem obowiązkowym punktem wycieczki zawsze powinny być dwa miasta, mianowicie stolica, czyli Madryt oraz Barcelona. W tych miastach znajdziemy jeszcze kilka innych miejsc wartych zwiedzenia. W Madrycie można zwiedzić największe na świecie muzeum Prado.

Przykładowy cennik

 • Wynajęcie auta + kierowca pracujący 100zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 50zł.
 • Wynajęcie auta + 2 osoby noszące 120zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 60zł.
 • Wynajęcie auta + 3 osoby noszące 140zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 70zł.
 • Transport na terenie PL i UE
 • Transport poniżej 100 km ustalany indywidualnie.
 • Transport powyżej 100 km od 1.4zł/km
 • Na terenie Warszawy brak dodatkowych opłat typu ( podstawienie auta, kilometry, piętra, materiały zabezpieczające itp.)
 • Każde zlecenie objęte polisą PZU.
Czas realizacji zlecenia

Wszystko uzależnione jest od odległości jaką musi odbyć nasz kierowca oraz warunków na drodze. Przybliżony czas zlecenia to 2-3 dni.

Miasta, w których wykonujemy najwięcej zleceń:

 • Madryt
 • Walencja
 • Sewilla
 • Malaga

Hiszpania:

Powierzchnia 504 645 km²
Liczba ludności (2011) 46 464 053
Jednostka monetarna 1 euro
Kod telefoniczny +34

źródło:wikipedia.org