Przeprowadzki Warszawa - Irlandia

Kraj ten zgaduje się na wyspie o nazwie Irlandia. Zajmuje on znaczną część jej terytorium. Państwo to położone jest w północnej części Europy. Na lądzie graniczy tylko z jednym kraje, a mianowicie z Irlandią Północną. Natomiast wody, jakie otaczają Irlandię to Morze Irlandzkie, Morze Celtyckie, a także Ocean Atlantycki. Z Wielką Brytanią Irlandia połączona jest kanałem Świętego Jerzego. Stolicą Państwa jest miasto Dublin.

Z pewnością każdy wie, że kraj ten zamieszkuje również wielu Polaków. Wszystko zaczęło się od roku 2004, kiedy to Polska przystąpiła do Unii Europejskiej. Co ważne, w Irlandii bardzo doceniani są specjaliści z różnych dziedzin, którzy pochodzą z Polski. Najważniejszymi gałęziami gospodarki są elektronika i informatyka, a także farmaceutka i wszystko, co z medycyną jest związane. W związku z tym to właśnie w tych dziedzinach fachowcy mają największą szansę na odnalezienie pracy w tym kraju. Wszak najczęściej właśnie w celu odnalezienia pracy odwiedzany jest ten kraj. Nie mniej jednak specjaliści z innych dziedzin także mogą spróbować swoich sił w poszukiwaniu pracy na jej terenie, dlatego też polecamy przewóz mienia do Irlandii.

Kraj ten otwarty jest nie tylko na specjalistów, ale również na turystów, którzy mogą zwiedzić tutaj ciekawe miejsca, a także zobaczyć zabytki związane z kulturą i historią tego kraju. W samej stolicy mamy liczne atrakcje. Z pewnością spacer po mieście warto rozpocząć od Zamku Dublińskiego, który został wybudowany w XIII wieku przez Normandów. Kolejną architektoniczną atrakcją tego miejsca są dwa kościoły katedralne. Pierwszy z nich to Katedra Świętego Patryka, a druga to Katedra Kościoła Chrystusowego. Kolejnym miastem, które warto odwiedzić, jest Cork. To miasto położone jest u ujścia rzeki Lee do Morza Celtyckiego. Znajdziemy w nim wiele atrakcji turystycznych, w tym liczne zabytki. W tym również dwie katedry, a mianowicie rzymskokatolicką Katedrę NMP i świętej Anny, a także Katedrę Świętego Findbara, która należy do irlandzkiego kościoła.

Przykładowy cennik

 • Wynajęcie auta + kierowca pracujący 100zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 50zł.
 • Wynajęcie auta + 2 osoby noszące 120zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 60zł.
 • Wynajęcie auta + 3 osoby noszące 140zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 70zł.
 • Transport na terenie PL i UE
 • Transport poniżej 100 km ustalany indywidualnie.
 • Transport powyżej 100 km od 1.4zł/km
 • Na terenie Warszawy brak dodatkowych opłat typu ( podstawienie auta, kilometry, piętra, materiały zabezpieczające itp.)
 • Każde zlecenie objęte polisą PZU.


 

Czas realizacji zlecenia

Wszystko uzależnione jest od odległości jaką musi odbyć nasz kierowca oraz warunków na drodze. Przybliżony czas zlecenia to 2-3 dni.

 

Miasta, w których wykonujemy najwięcej zleceń:

 • Cork
 • Limerick
 • Dún Laoghaire
 • Waterford

 

Irlandia:

Powierzchnia 70 273 km²
Liczba ludności (2011) 4 588 252
Jednostka monetarna 1 euro
Kod telefoniczny +353

źródło:wikipedia.org