Przeprowadzki Warszawa - Niemcy

Niemcy to państwo federacyjne, które znajduje się w środkowo-zachodniej części Europy. Kraj ten składa się z szesnastu landów. Największym miastem jest Berlin, który jednocześnie jest także stolicą kraju. Niemcy mają dostęp do Morza Bałtyckiego, a także Morza północnego. Sąsiadami tego kraju są: Polska, Austria, a także Czechy, Szwajcaria, Holandia oraz Belgia i Luksemburg.

Niemcy należą do jednego z najbardziej rozwiniętych pod względem gospodarki państw. Dotyczy to wielu gałęzi gospodarki. Mimo iż na terenie tego kraju mamy stosunkowo słabe do uprawy gleby, to jednak rolnictwo jest na wysokim poziomie. Z racji tego, że Niemcy to kraj dobrze rozwinięty ta gałąź gospodarki jest bardzo zmechanizowana. Co również ma wpływ na sprawność i rozwój upraw i hodowli. Na wysokim poziomie jest również przemysł, do którego należy zaliczyć wydobywanie węgla brunatnego. Warto również dodać, że kraj ten jest największym wydobywcą tego surowca na świecie. Dlatego też stanowi on najbardziej rozwiniętą gałąź przemysłu tego kraju. Nic zatem dziwnego, że to właśnie węgiel brunatny oraz kamienny stanowią główne źródło energii w Państwie. Stąd transport do Niemiec naszego surowca może się mijać z ideą przedsiębiorczości. Kolejną prężnie rozwijającą się dziedziną jest hutnictwo, które plasuje się w skali Europy na pierwszym miejscu. Każdy z pewnością doskonale wie, że Niemcy to jeden z najpopularniejszych producentów pojazdów. Jak widać, kraj ten jest pod względem gospodarki wszechstronny, co czyni go tak wysokorozwiniętym.

Wpływ na gospodarkę ma również turystyka. Najczęściej kraj ten odwiedzany jest przez turystów, którzy chcą zwiedzić kraj, a także zobaczyć wiele zabytków, które ściśle związane są z całą historią tego raju. Zatem zwiedzanie warto rozpocząć na przykład od stolicy, czyli Berlina. To tutaj znajdziemy między innymi Bramę Brandenburską, Mur Berliński, a także Ratusz. W stolicy tego kraju można znaleźć także wiele muzeów, które oferują zarówno stałe wystawy, jak i zmienne. Zwiedzanie całej stolicy może być cenną przygodą.

Przykładowy cennik

 • Wynajęcie auta + kierowca pracujący 100zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 50zł.
 • Wynajęcie auta + 2 osoby noszące 120zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 60zł.
 • Wynajęcie auta + 3 osoby noszące 140zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 70zł.
 • Transport na terenie PL i UE
 • Transport poniżej 100 km ustalany indywidualnie.
 • Transport powyżej 100 km od 1.4zł/km
 • Na terenie Warszawy brak dodatkowych opłat typu ( podstawienie auta, kilometry, piętra, materiały zabezpieczające itp.)
 • Każde zlecenie objęte polisą PZU.
Czas realizacji zlecenia

Wszystko uzależnione jest od odległości jaką musi odbyć nasz kierowca oraz warunków na drodze. Przybliżony czas zlecenia to 1 dzień.

Miasta, w których wykonujemy najwięcej zleceń:

 • Berlin
 • Hamburg
 • Monachium
 • Kolonia

Niemcy:

Powierzchnia 357 375,62 km²
Liczba ludności 81 083 600
Jednostka monetarna 1 euro
Kod telefoniczny +49

źródło:wikipedia.org