Przeprowadzki Warszawa - Wielka Brytania

Wielka Brytania, czyli tak naprawdę Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Jest to kraj, który znajduje się w zachodniej części Europy. Wielka Brytania składa się z następujących krajów: Anglii, Walii i Szkocji. Te państwa znajdują się na wyspie zwanej Wielka Brytania. Natomiast Irlandia Północna, również wchodząca w skład Wielkiej Brytanii, położona jest w północnej części sąsiadującej wyspy, czyli Irlandii. Ponieważ Wielka Brytania jest wyspą, posiada tylko jedną granicę lądową. Znajduje się ona pomiędzy Irlandią Północną a Irlandią. Pozostałe granice to granice różnych akwenów. Wielką Brytanie otaczają następujące wody: Ocean Atlantycki i Morze Północne, Morze Irlandzkie oraz Kanał La Manche. Stolicą Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej jest Londyn znajdujący się w Anglii.

Jeśli chodzi o gospodarkę Wielkiej Brytanii, to należy wiedzieć, że jest to kraj wysoko rozwiniętym, a więc wiele gałęzi gospodarki znajduje się na wysokim poziomie. Przede wszystkim rolnictwo, które w większości zaspokaja potrzeby tego kraju na produkty zbożowe, owoce oraz warzywa. Znacznym ułatwieniem w tej dziedzinie jest nowoczesne i zmechanizowane gospodarstwa rolne. Drugim ważnym punktem w gospodarce tego kraju są złoża surowców naturalnych, czyli węgla, ropy naftowej oraz gazu ziemnego a zo za tym idzie na transport na tereny Wielkiej Brytanii, jak i z samej Anglii jest niesamowicie istotny. Dzięki temu powstało tutaj i prężnie się rozwija zarówno wydobycie tych surowców, jak i późniejsze ich gospodarowanie, w tym eksport.

Polityka prowadzona w tym kraju sprawia, że jest tutaj wysoki stopień zatrudnienia, a więc niewielkie bezrobocie. To sprawia, że do Wielkiej Brytanii przyjeżdża wiele osób w celu znalezienia pracy. Wpływ na to ma również zaplecze socjalne, a także edukacja i opieka medyczna. Nie mniej jednak nie każdy, kto udaje się do Wielkiej Brytanii, od razu poszukuje zatrudnienia. Turystyka to także jedną z gałęzi gospodarki, która jest dobrze rozwinięta i przynosi spore dochody do budżetu tego państwa.

Przykładowy cennik

 • Wynajęcie auta + kierowca pracujący 100zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 50zł.
 • Wynajęcie auta + 2 osoby noszące 120zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 60zł.
 • Wynajęcie auta + 3 osoby noszące 140zł pierwsza godzina, każde kolejne 30min 70zł.
 • Transport na terenie PL i UE
 • Transport poniżej 100 km ustalany indywidualnie.
 • Transport powyżej 100 km od 1.4zł/km
 • Na terenie Warszawy brak dodatkowych opłat typu ( podstawienie auta, kilometry, piętra, materiały zabezpieczające itp.)
 • Każde zlecenie objęte polisą PZU.
Czas realizacji zlecenia

Wszystko uzależnione jest od odległości jaką musi odbyć nasz kierowca oraz warunków na drodze. Przybliżony czas zlecenia to 2-3 dni.

Miasta, w których wykonujemy najwięcej zleceń:

 • Londyn
 • Birmingham
 • Glasgow
 • Leeds

Wielka Brytania:

Powierzchnia 244 820 km²
Liczba ludności 65 110 000
Jednostka monetarna 1 funt szterling
Kod telefoniczny +44

źródło:wikipedia.org